HARLEJ

Ve Vimperku v KD Cihelna  se uskuteční tento ojedinělý koncert skupiny Harlej.  Odpočítávání právě začíná! Na začátku března se to zase stane! Pomalu se blíží jaro! Přípravy vrcholí! Je to tady, všechno zapadá pomalu do sebe! Odpočítávání právě začalo!

6.3. odstartuje turné rockové skupiny Harlej. Jako host 15 koncertů doprovodí punkově našlápnutý soubor Jaksi Taksi. Přijďte se pobavit s přáteli o překvapení nebude nouze. Kapela Harlej navazuje na aktuální album Na prodej a s přípravami si dává opravdu záležet. Podívej se na nové video: https://www.youtube.com/watch?v=fG5Q_85t2vE

 Novinkové album „Na prodej“ vyšlo na konci roku 2014 u značky Harlej Records. CD je k dostání u všech dobrých prodejců s hudbou. Exkluzivně distribuje Bontonland a Supraphon.

Digitální distribuce: http://www.supraphonline.cz/album/89065-na-prodej

 Informace budou k dostání hezky po dávkách na kapelním FB: https://www.facebook.com/pages/Harlej/100901467100?ref=ts&fref=ts

 TOUR „NA PRODEJ“ JARO 2015, hosté: JAKSI TAKSI
Srdečně vás všechny zveme.

Více o kapelkách (www.harlej.cz, www.jaksitaksi.cz), Start 20 hod.
Vstupné v předprodeji 250,- na místě 290,-Kč
Předprodej: Vimperk – Bowling bar Cihelna, Vlachovo Březí – AM Centrum (auto moto díly na náměstí) tel. 608 707 950, Písek – Bar u Fontány, Online i na pobočkách v síti CB Systém(www.cbsystem.cz).

Harlej_Vimperk Harlej

Nahoru ^