Najděte půjčku ve všech regionech

recenze pujcka zahradní nůžky

Flexibilní podzimní půjčky

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Žádost okamžitě zpracována
  • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Více info

Půjčky Pardubice

22. 12. 2023

Pardubice leží převážně na levém břehu Labe, centrum pod soutokem s Chrudimkou. Sídlí zde Univerzita Pardubice, dále např. okresní soud a pobočka krajského soudu.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Olomouc

13. 12. 2023

Původ jména Olomouc je etymologicky sporný. Někteří tvrdí, že první část vychází z praslovanského slova ol, t.j. pivo a druhá část -mouc se staročeského mútit, tj. hlučet.

Získejte vysněnú půjčku až do 5000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama
Zahradní nářadí |
Zahradní nářadí Se silnějšími větvemi stromů a keřů si hravě poradí dvouruční nůžky, se zbytkem klasické zahradní nůžky. Práci s půdou nebo kompostem a trávou usnadní lopaty, rýče, vidle a hrabla, na dřevo si pořiďte kvalitní pilu a sekeru.
Zahradní nůžky Winland -
Zahradní nůžky značky Winland. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.
Zahradní nůžky Al-ko -
Zahradní nůžky značky Al-ko. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.
Zahradní nůžky -
vám poradí, jak vybírat Zahradní nůžky. Vybírejte si Zahradní nůžky podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
Zahradní nůžky Cellfast -
Zahradní nůžky značky Cellfast. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.
Zahrada -
vám poradí, jak vybírat Zahrada. Vybírejte si Zahrada podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
Dvouruční nůžky Hecht -
Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze. 1500 g. Univerzální zahradní nůžky - kovová housenice s teleskopickou tyčí k e střihání a prožezávání větví. Kovová housenice na teleskopické tyči - nůžky a pilka k prostřihávání a... Uložit ke sro
Nůžky na živý plot -
vám poradí, jak vybírat Nůžky na živý plot. Vybírejte si Nůžky na živý plot podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
Zahradní nůžky Ryobi -
Zahradní nůžky značky Ryobi. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.
Ruční zahradní nářadí | Mountfield
Zahradní nářadí, které skvěle sedne do ruky a poradí si se vším! Abyste měli na zahradě voňavé keře, košaté stromy, šťavnaté ovoce a zeleninu jako malovanou, budete potřebovat především kvalitní zahradní náčiní: takové, které se nerozletí do všech st